Srebrny medal Szóstki!

W dniu 10.05.2018 roku na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 6 odbyły się Mistrzostwa Województwa Opolskiego w mini piłce nożnej dziewcząt, której organizatorem była brzeska  Szóstka. W turnieju udział brały 4 zwycięskie szkoły wyłonione w ramach półfinałów wojewódzkich. Po meczach każdy z każdym i kilku remisach o zwycięstwie zadecydowała ilość strzelonych bramek i tym samym zwycięscą została szkoła z Namysłowa, natomiast drugie miejsce i srebrne medale przypadły gospodarzowi turnieju.

Na zdjęciu od lewej: trener Anita Golda, trener Robert Nowakowski, Mudyna Martyna, Jankowska Zuzanna, Soroczyńska Laura, Gardas Nikola, Bogdanik Martyna, trener Jacek Krzciuk, Kozłowska Oliwia, Bogdan Julia, Szutkowska Maria, Mularska Zuzanna, Mączka Alicja, Soroczyńska Klaudia.