Mikołajkowy Turniej Sportowy

9.12.2019 r. w ramach realizacji projektu „Dzisiaj jeszcze przedszkolaki, wkrótce już pierwszaki” klasa II c i III b wraz z przedszkolakami z Publicznego Przedszkola Nr 7 Integracyjnego brała udział w Mikołajkowym Turnieju Sportowym pod hasłem „Mikołaje są wśród nas”. Celem turnieju było nie tylko wprowadzenie dzieci w świąteczny nastrój, ale także promowanie zdrowego stylu życia, oraz integracja uczniów z dziećmi sześcioletnimi, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę w szkole. Rywalizacja budziła ogromne emocje, gdyż z jednej strony umożliwiła wykazanie się sprawnością fizyczną, z drugiej strony natomiast była wspaniałą zabawą. Podczas turnieju panowała  wesoła  atmosfera, wszystkim dopisywały humory, a uczestnicy wykazali się niesamowitym duchem walki.