Zabawa karnawałowa

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie PSP nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Brzegu  niewątpliwie zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w piątek – 24 stycznia 2020 roku. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, gwiazdami i plakatami zachęcała do szampańskiej zabawy  młodszych uczniów klas I – III. W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, czarodziejów... Były wróżki, księżniczki, motyle, biedronki i różne inne stwory i dziwadła... Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom jak i wychowawcom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni.