- Odwiedziny: 4348785
- Do końca roku: 277 dni
- Do wakacji: 84 dni
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Brzegu
-
Statystyki
Wyniki Współzawodnictwo Sportowego w I półroczu roku szkolnego 2019/2020
WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE ROK SZKOLNY 2019/2020
(WSZYSTKIE ZAWODY SPORTOWE, LIGA, PLEBISCYTY)
Pierwsze półrocze
IGRZYSKA DZIECI
Uwaga: Zawody finału wojewódzkiego wpisujemy czcionką koloru czerwonego
LP |
Nazwa zawodów |
Kategoria Dziewczęta-Chłopcy |
Szczebel rozgrywek – od zawodów powiatowych |
Zajęte miejsce 1- 3 w zawodach powiatowych |
Wykaz uczniów |
Nauczyciel |
|
1 |
Sztafetowe biegi przełajowe |
dziewczęta |
powiat |
I |
Szutkowska, Fąferko, Szymaniak, Konarska, Waryga, Borowiec, Gutwińska, Zawada, Zasada. |
|
|
finał wojewódzki |
VIII |
Szutkowska, Fąferko, Szymaniak, Konarska, Waryga, Borowiec, Gutwińska, Zawada, Soroczyńska , Oziębłowska |
|
||||
|
2 |
Sztafetowe biegi przełajowe |
chłopcy |
powiat |
I |
Kędra, Jasiński , Szutkowski , Wiewióra Humnicki, Bednarz, Działak |
Z. Marzec |
|
finał wojewódzki |
|
Kędra Filip, Jasiński Adrian, Szutkowski Kacper, Wiewióra Piotr, Humnicki Adrian, Bednarz Hubert, Działak Alan |
Z. Marzec |
|||
|
3 |
Indywidualne biegi przełajowe |
dziewczęta |
powiat |
I
I
IV
V
V |
Fąferko Szutkowska Konarska Oziębłowska Soroczyńska |
A.Golda
|
4 |
Drużynowe biegi przełajowe |
chłopcy |
powiat |
I |
Kędra , Jasiński, Szutkowski , Wiewióra |
Z. Marzec |
|
5. |
Unihokej |
dziewczęta
|
powiat
|
I
|
Borla, Borowiec, Mączka, Pietras, Soroczyńska, Szutkowska, Waryga |
R. Nowakowski |
|
półfinał wojewódzki
|
IV |
Borla, Borowiec, Gutwińska, Kuziemska, Mączka, Pietras, Soroczyńska, Szutkowska, Waryga |
|||||
6. |
Halowa piłka nożna |
dziewczęta |
powiat
|
I
|
Bejger, Borla, Borowiec, Kuziemska, Mączka, Pietras, Sokołowska, Soroczyńska, Szutkowska, Waryga, Zawada
|
R. Nowakowski |
|
|
półfinał wojewódzki |
I
|
Borla, Borowiec, Kuziemska, Mączka, Pietras, Sokołowska, Soroczyńska, Szutkowska, Waryga, Zawada
|
||||
finał wojewódzki |
II |
Borla, Borowiec, Kuziemska, Mączka, Bejgier, Sokołowska, Soroczyńska, Szutkowska, Waryga, Zawada |
|||||
7. |
Halowa piłka nożna |
chłopcy |
powiat |
I |
Kędra, Jasiński, Szutkowski, Wiewióra, Humnicki, Pustowar, Nowacki, Chojnacki, Raczkowski, Ruszel, A.Zieliński, J.Zieliński |
Z. Marzec |
|
|
|
|
półfinał wojewódzki |
IV |
Kędra, Jasiński, Szutkowski, Wiewióra, Humnicki, Pustowar, Nowacki, Chojnacki, Raczkowski, Ruszel, A.Zieliński, J.Zieliński |
Z. Marzec |
|
8. |
Tenis stołowy drużynowy |
dziewczęta |
powiat |
III |
K. Kuziemska A. Zawada G. Szymaniak |
D. Żak |
|
9. |
Gry i zabawy |
chłopcy |
powiat |
I |
Kędra, Jasiński, Szutkowski, Wiewiór, Skrzyniarz, Skibiński, Hajdun, Chojnacki, Kuziel, Samul |
Z. Marzec
|
|
półfinał wojewódzki |
IV |
Kędra, Jasiński, Szutkowski, Wiewiór, Skrzyniarz, Skibiński, Hajdun, Chojnacki, Kuziel, |
|||||
10 |
Mini piłka ręczna |
chłopcy |
powiat |
IV |
Bulkowski, Gałązka, Gąsiorek, Kulik, Makos, Małek, Miachalak, Szyndlarewicz, Piekarczyk |
M. Terlecki |
|
11 |
Mini piłka ręczna |
dziewczęta |
powiat |
III |
Gutwińska, Borla, Borowiec, Kuziemska, Mączka, Sokołowska, Soroczyńska, Szutkowska, Waryga, Zawada, Pietras, Konarska |
R. Nowakowski |
|
12 |
Puchar Tymbarku Piłka nożna |
dziewczęta |
Powiat |
II |
Szymaniak, Żarnowiec ,Golletz Dziura ,Podawca ,Gałązka Hnatów, Oziębłowska Kozielec, Gutwińska |
D. Żak |
|
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Podstawowych SZS za rok szkolny 2018/2019 - III miejsce Igrzyska Dzieci
WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE ROK SZKOLNY 2019/2020
(WSZYSTKIE ZAWODY SPORTOWE, LIGA, PLEBISCYTY)
Pierwsze półrocze
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Uwaga: Zawody finału wojewódzkiego wpisujemy czcionką koloru czerwonego
LP |
Nazwa zawodów |
Kategoria Dziewczęta-Chłopcy |
Szczebel rozgrywek – od zawodów powiatowych |
Zajęte miejsce 1- 3 w zawodach powiatowych |
Wykaz uczniów |
Nauczyciel |
|
1 |
Sztafetowe biegi przełajowe |
dziewczęta |
powiat |
I |
Mikuła, Mularska, J. Bogdan, Di Biase, Sacha, Mudyna, M. Bogdan, Wikieł, Kozielec |
|
|
finał wojewódzki |
V |
Mikuła, Mularska, J. Bogdan, Di Biase, Sacha, Mudyna, M. Bogdan, Wikieł, Kozielec |
|
||||
|
2 |
Sztafetowe biegi przełajowe |
chłopcy |
powiat
|
I
|
Prądzyński, Kusicielek, Makos, Ożóg, Sacha, Wionczek, Ciąglewicz Karol, Ciąglewicz Kacper |
J. Krzciuk |
|
finał wojewódzki |
VIII
|
Prądzyński, Kusicielek, Makos, Ożóg, Sacha, Wionczek, Ciąglewicz Karol, Ciąglewicz Kacper |
||||
|
3 |
Indywidualne biegi przełajowe |
dziewczęta |
powiat |
V |
Di Biase |
|
|
4. |
Drużynowe biegi przełajowe |
dziewczęta |
powiat |
II |
Di Biase, Mularska, Żurek, Janus |
|
5 |
Unihokej |
dziewczęta |
powiat |
I |
Mularska, Kozlowska, Malinowska, Sacha, Wikieł, Mudyna, Mikuła, J. Bogdan, M. Bogdan, Bogdanik, Kozielec |
|
|
półfinał wojewódzki |
IV |
Mularska, Kozlowska, Malinowska, Sacha, Wikieł, Mudyna, Mikuła, J. Bogdan, M. Bogdan, Bogdanik, Kozielec |
|||||
6 |
Halowa piłka nożna |
dziewczęta |
powiat |
I |
Mularska, Kozłowska, Bogdanik, J. Bogdan, M. Bogdan, Mikuła, Wikiel, Kozielec, Sacha, |
|
|
półfinał wojewódzki |
I |
Mularska, Kozłowska, Bogdanik, J. Bogdan, M. Bogdan, Mikuła, Wikiel, Kozielec, Sacha, |
|
||||
finał wojewódzki |
I |
Mularska, Kozłowska, Bogdanik, J. Bogdan, M. Bogdan, Mikuła, Wikiel, Kozielec, Sacha, |
|
||||
7 |
Koszykówka 3x3 |
chłopcy |
powiat |
I
|
Suski, Starzyk, Malatyński, Gałązka
|
R. Nowakowski |
|
półfinał wojewódzki |
III |
Dworzycki, Kuziemski, Sikorski, Suski |
|||||
8 |
Halowa piłka nożna |
chłopcy |
powiat |
II |
Zalewski, Makos, Suski, Sikorski, Łopatka, Wionczek, Sikora |
J. Krzciuk |
|
9 |
Tenis stołowy drużynowy |
chłopcy |
powiat |
II |
Borkowski, Wróbel, Kompanicki |
D. Żak |
|
9 |
Tenis stołowy drużynowy |
chłopcy |
finał wojewódzki |
IV |
Borkowski, Wróbel. Kompanicki |
D. Żak |
|
10 |
Tenis stołowy indywidualny |
chłopcy |
Powiat
|
I
II |
Borkowski Wróbel |
D. Żak |
|
Awans do finału wojewódzkiego |
|
Borkowski , Wróbel |
|||||
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Podstawowych SZS za rok szkolny 2018/2019 – II miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Plebiscyt na Najlepszego Ucznia – Sportowca Województwa Opolskiego za rok szkolny 2018/2019
Aleksandra Ożóg - I miejsce
Alicja Czarnecka - II miejsce