Mistrzostwa Powiatu w mini koszykówce chłopców

W drodze do finału w mini koszykówce

1 lutego 2020 r. w Łosiowie w mistrzostwach powiatu w minipiłce koszykowej chłopców podczas Igrzysk Dzieci Szkolnego Związku Sportowego uczestniczyły drużyny z następujących szkół: z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Brzegu, Publicznej Szkoły Podstawowej w Łosiowe, Publicznej szkoły Podstawowej  nr 3 w Grodkowie oraz z Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubszy.

W wyniku uczciwej i rzetelnej sportowej rywalizacjidrużyny zajęły następujące pozycje:

1 miejsce – PSP nr 6 w Brzegu

2miejsce – PSP w Łosiowie

3 miejsce – PSP nr 3 w Grodkowie

4 miejsce – PSP w Lubszy

Zajęcie I miejsca wiąże się z uzyskaniem awansu do półfinału wojewódzkiego, tak więc na kolejnym etapie współzawodnictwa sportowego

powalczy drużyna trenera p. Miłosza Terleckiego w składzie:

Wiktor Pawłowicz

Piotr Szyndlarewicz