- Odwiedziny: 4348514
- Do końca roku: 277 dni
- Do wakacji: 84 dni
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Brzegu
-
Statystyki
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS IV – VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
Lp |
Imię i nazwisko ucznia |
Klasa |
Nazwa konkursu, olimpiady, zawodów |
Szczebel |
Zajęte miejsce |
Imię i nazwisko opiekuna |
Oliwia Nowicka |
7c |
Wojewódzki Konkurs Pieśni Patriotycznej |
wojewódzki |
wyróżnienie |
Honorata Rodobolska |
|
Amelia Bonar |
5f |
Zamkowy Turniej Poetycki – XXX Najazd Poetów na Zamek Piastów Śląskich |
wojewódzki |
II miejsce |
Urszula Szczucka |
|
Julia Bilińska |
6c |
Zamkowy Turniej Poetycki – XXX Najazd Poetów na Zamek Piastów Śląskich |
wojewódzki |
wyróżnienie |
Dorota Wyrzykowska |
|
Amelia Grabowska |
6d |
Konkurs Poezji Patriotycznej i Religijnej im. ks. Stefaniaka |
wojewódzki |
wyróżnienie specjalne |
Dorota Wyrzykowska |
|
Zofia Krupa |
6c |
Konkurs Poezji Patriotycznej i Religijnej im. ks. Stefaniaka |
wojewódzki |
wyróżnienie |
Dorota Wyrzykowska |
|
Oliwia Urbanek |
6e |
Konkurs Ortograficzny |
miejski |
I miejsce |
Małgorzata Węgrzynowska |
|
Ewa Pasierska |
8d |
XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK |
rejonowy |
I miejsce |
Barbara Przybysz |
|
Mikołaj Grabowiecki |
6e |
XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK |
rejonowy |
III miejsce |
Barbara Przybysz Wiesława Byczkowska |
|
Mateusz Ziemba |
6d |
Wojewódzki Konkurs Polonistyczny |
miejski |
I miejsce |
Dorota Wyrzykowska |
|
Zuzanna Majos |
7b |
Wojewódzki Konkurs Polonistyczny |
miejski |
II miejsce |
Adriana Puzyniak |
|
Magdalena Koziołek |
7c |
Wojewódzki Konkurs Polonistyczny |
miejski |
II miejsce |
Adriana Puzyniak |
|
Zuzanna Majos |
7b |
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego |
miejski |
II miejsce |
Anna Mielnik |
|
Roksana Perzanowska |
8d |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
miejski |
II miejsce |
Maria Rezmer |
|
Jan Jędryka |
8d |
Wojewódzki Konkurs Geograficzny |
gminny |
II miejsce |
Iwona Staszewska - Stępniak |
|
Dominik Świtoń |
6d |
Wojewódzki Konkurs Biologiczny |
gminny |
II miejsce |
Barbara Przybysz |
|
Michał Czarnecki |
8c |
Wojewódzki Konkurs Biologiczny |
gminny |
III miejsce |
Barbara Przybysz |
|
Jan Guziak |
8d |
Wojewódzki Konkurs Chemiczny |
gminny |
I miejsce |
Jadwiga Banasiuk |
|
Robert Zawada |
8d |
Wojewódzki Konkurs Chemiczny |
gminny |
I miejsce |
Jadwiga Banasiuk |
|
Magdalena Koziołek |
7c |
Konkurs Matematyczny „Alfik” |
wojewódzki
ogólnopolski
|
II miejsce
189. miejsce |
Iwona Cyprych |
|
Bartosz Staroń |
4a |
Konkurs Matematyczny „Alfik” |
wojewódzki
ogólnopolski
|
4. miejsce
213. miejsce |
Barbara Wąsiel |
|
Hanna Dancewicz |
5f |
Konkurs Matematyczny „Alfik” |
wojewódzki
ogólnopolski
|
8. miejsce
793. miejsce |
Ewa Stromich - Lenkiewicz |
|
Jan Guziak |
8d |
Konkurs Matematyczny „Alfik” |
wojewódzki
ogólnopolski
|
8. miejsce
664. miejsce |
Jadwiga Banasiuk |
|
Zuzanna Majos |
7b |
Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych |
miejski |
I miejsce |
Anna Mielnik |
|
Ewa Pasierska |
8d |
Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych |
miejski |
I miejsce |
Lucyna Górka |
|
Maja Lisowska |
8d |
Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych |
miejski |
I miejsce |
Lucyna Górka |
|
Maksym Stanek |
8c |
Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych |
miejski |
I miejsce |
Wioletta Łukiewicz |
|
Mateusz Kita |
8c |
Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych |
miejski |
I miejsce |
Lucyna Górka |
|
Jacek Wróbel |
7c |
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II - Olimpus |
ogólnopolski |
XIV miejsce |
Elżbieta Wacławik |
|
Oliwia Urbanek |
6e |
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II - Olimpus |
ogólnopolski |
XXVIII miejsce |
Elżbieta Rapacz |
|
Wiktoria Dereń |
7b |
Konkurs plastyczny „ Drogi przyszłości” |
ogólnopolski |
udział |
Marzena Onisk |
|
Oliwia Nowicka |
7c |
Konkurs plastyczny „ Drogi przyszłości” |
ogólnopolski |
udział |
Marzena Onisk |
|
Adam Augustyniak |
6c |
Konkurs plastyczny „ Drogi przyszłości” |
ogólnopolski |
udział |
Marzena Onisk |
|
Julia Bilińska |
6c |
Ogólnopolski konkurs |
ogólnopolski |
udział |
Marzena Onisk |
|
Adam Augustyniak |
6c |
Ogólnopolski konkurs |
ogólnopolski |
udział |
Marzena Onisk |
|
Victoria Wróblewska |
6c |
Ogólnopolski konkurs |
ogólnopolski |
udział |
Marzena Onisk |
|
Aleksander Kolanowski |
6c |
Ogólnopolski konkurs |
ogólnopolski |
udział |
Marzena Onisk |