"Cruella" - historia o buntowniczych początkach jednej z najbardziej znanych i genialnych postaci

Jedna z wielu recenzji po obejrzeniu filmu „Cruella” brzmi:

„Cruella ma świetnie napisany scenariusz, trzymający widza w napięciu, fantastycznie wymyślone i poprowadzone postaci oraz genialnie dobraną ścieżkę dźwiękową wprowadzającą nas w klimat Londynu lat 70. Obsadzenie Emmy Stone w głównej roli było kapitalnym pomysłem. Aktorka dodaje niepowtarzalnej energii swojej postaci.”

Od 10 czerwca uczniowie klasy 6b w pełni zgadzają się z tymi słowami. Film Craiga Gillespiego zachwycił szóstoklasistów wspaniałymi zdjęciami, barokowym przepychem dekoracji, rewelacyjnymi kostiumami i świetną grą aktorską. Ponad dwie godziny spędzone w kinie, minęły jak okiem mrugnął.