Najlepsi z najlepszych nagrodzeni!

22 czerwca br. w hali sportowej przy ul. Oławskiej odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Primus oraz Primus Inter Pares.

Wydarzeniu przewodniczył Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.  Statuetki odebrało 56 uczniów, w tym 16 uzyskało tytuł Primus Inter Pares, natomiast 40 tytuł Pares. Sukces uczniów to ogromna zasługa zarówno nauczycieli jak i rodziców. Wśród 27 nauczycieli przygotowujących uczniów do licznych konkursów, olimpiad i turniejów 5 otrzymało medal Primus Inter Pares, a 22 medal Primus. Nagrodzeni uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki to:

- Zuzanna Majos - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego;

- Dominik Świtoń - laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego;

- Mateusz Wojtachnio - laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego;

- Mateusz Ziemba - finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Języku Polskim;

- Magdalena Koziołek - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego oraz finalistka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Języku Polskim;

- Jakub Sobutka - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas III szkół podstawowych pod patronatem Burmistrza Brzegu;

- Jakub Senftleben - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historyczno-Patriotycznym dla uczniów klas III szkoły podstawowej pod patronatem Burmistrza Brzegu.

Nagrodzeni nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Brzegu to:

- Anna Mielnik;

- Wiesława Byczkowska;

- Barbara Przybysz;

- Dorota Wyrzykowska;

- Adriana Puzyniak;

- Anna Skarbek - Skulska;

- Grażyna Sochacka.

Wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Zdjęcia z gali dzięki uprzejmości pani Katarzyny Kęśminowicz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Brzegu.