Oj działo się ! - wycieczka klasowa Kraków / Zator

"Niezapomniane wrażenia"Uśmiech

Wszystko zaczęło się o 6:00 rano 21 września 2021 r. Wyruszyliśmy w stronę Krakowa, który swoją popularność zawdzięcza swojemu niepowtarzalnemu klimatowi oraz doskonale zachowanym zabytkom.

Program wycieczki był bardzo bogaty - zwiedziliśmy m.in. Zamek Królewski na Wawelu oraz Katedrę z dzwonem Zygmunta. Uroków wycieczki dopełnił spacer po przepięknym krakowskim rynku z Sukiennicami i Kościołem Mariackim, a podniebienia nasze raczyły smakowite krakowskie obwarzanki. Dzień pierwszy zakończyliśmy pod hasłem "Szczęść Boże" w Kopalni Soli w Bochnii. Najwięcej emocji dostarczyła nam jednak wizyta w parku rozrywki "ENERGYLANDIA"Śmiech - jak okrzyknęły ją dzieci : " przygoda niezapomniana, zapierająca dech w piersiach i do powtórzenia Mrugnięcie"

Uśmiech nie schodził z ust wychowanków 8C do samego powrotu i dłużej... - a to chyba najważniejsze !

Z utęsknieniem czekamy na kolejne przygody Śmiech