Dzień Nauczyciela

14 października spotkaliśmy się podczas obchodów Dnie Edukacji Narodowej. Panie Dorota Wyrzykowska oraz Kornelia Kulinicz pragną  gorąco podziękować rodzicom oraz uczniom klasy 4c za zaangażowanie w przygotowanie Dnia Nauczyciela, przepiękne prezenty, zwłaszcza te wykonane przez dzieci samodzielnie, przepyszny serniczek, słodkości, a nade wszystko życzliwość i dobre słowo. Był to niezwykle udany dzień.

Warto wspomnieć, że podczas miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej, które odbyły się w brzeskim ratuszu, przepięknie zaprezentowała się Wiktoria Gajak. Wystąpiła ona w montażu słowno – muzycznym, popisując się brawurową recytacją fr. ”Pana Tadeusza”, co spotkało się z wielkim uznaniem widowni, którą stanowili dyrektorzy brzeskich przedszkoli i szkół podstawowych oraz nauczyciele nagrodzeni nagroda burmistrza. A w załączeniu dowody talentów kulinarnych i plastycznych uczniów naszej klasy.