Zosiu gratulujemy !!!

W dniu 4 listopada 2021 roku uczennica naszej klasy Zofia Krupa wzięła udział w I Meetingu Poetyckim im. Janusza Wójcika, który odbył sie w Sali Pinottiego w zamku Piastów Śląskich w Brzegu pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Opolskiego, Starosty Powiatu Brzeskiego oraz Burmistrza Miasta Brzeg.

Recytując utwór "Opisanie świata" naszej wychowance udało się zająć III miejsce w kategorii szkół podstawowych.

Wydarzenie miało na celu upamiętnić zmarłego w zeszłym roku brzeskiego samorządowca, poetę i człowieka kultury Janusza Ireneusza Wójcika.

Serdecznie gratulujemy naszej Zosi, a nauczycielce języka polskiego pani Dorocie Wyrzykowskiej dziękujemy za włożony trud w przygotowanie naszej podopiecznej oraz stworzenie jej możliwości odniesienia sukcesu.

Wychowawczyni i uczniowie klasy VIII c