Mikołajki 2021

Tradycją już się stało się, że  6 grudnia naszą szkołę odwiedza Święty Mikołaj. Już od wczesnych godzin rannych,  nasz Gość z uśmiechem na twarzy i  poczuciem humoru, odwiedzał wszystkie klasy i wręczał worki pełne cukierków.

Z tej okazji w niektórych klasach i na holu głównym pojawiły się choinki, dekoracje świąteczne, a od samego rana kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach.

Nasza klasa przywitała Mikołaja i towarzyszące mu elfy z uśmiechami na twarzach. Nie obyło się także bez zdjęć ze Świętym i jego świtą.

- „To był fajny, radosny dzień… - … - Lubię Mikołajki… -Uwielbiam otrzymywać prezenty"–  to słowa uczniów, wspominających ten dzień. A co najważniejsze – Mikołajki rozpoczynają czas oczekiwania na najmilsze święta w roku, czas  kolędy, choinki, żłobka.

Do następnego roku drogi Mikołaju!!!