MOJE WYMARZONE ZWIERZĘ

8 grudnia 2021 r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny pt. „Moje wymarzone zwierzę” zorganizowany w ramach programu Gospodarz Szkoły przez uczniów klasy 4c Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. T.Kościuszki w Brzegu. Konkurs adresowany był  do wszystkich uczniów klas I - III, którzy chcieli w formie plastycznej zaprezentować swoje ulubione zwierzątko.  Jury, w skład którego weszły Nina Janicka, Jagoda Kamińska, Nina Owczar oraz Agata Okoń, pracujące pod opieką p. Doroty Wyrzykowskiej, miało twardy orzech do zgryzienia, ponieważ konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem i wpłynęło na niego blisko 30 prac wykonanych z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. Wyłonienie zwycięzców z tak dużej ilości uczestników było bardzo trudne, więc jury zdecydowało się nagrodzić prace odznaczające się dużą samodzielnością. Podczas oceny zwracano również uwagę na aktywność twórczą, umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, zagospodarowanie przestrzeni, oryginalne ujęcie tematu. Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz notatniki, sprzęt kreślarski i słodycze. Dziękujemy za udział w konkursie, podkreślając, że autorzy wszystkich prac zasługują na wielkie uznanie i pochwałę.

LAUREACI KONKURSU:

Miejsce 1. – Szymon Jabczyk kl. 2a
Miejsce 2. – Zuzanna Opioła kl. 2c
Miejsce 3. – Marta Drozd kl. 1c, Laura Czuba kl. 2d, Karol Sikora kl. 3a

WYRÓŻNIENIA:

Milena Barańczuk kl. 2b, Jan Rychtowski kl. 1c, Jerzy Szymański kl. 3a, Przemysław Weber kl. 2b, Liliana Lipińska kl. 3a, Zofia Porochońska kl. 3a