Klasowa Wigilia w 8c

Bożego Narodzenia czas się zbliża....Uśmiech

....a w związku z tym tradycyjnie, jak co roku, zorganizowaliśmy klasową Wigilię.

Wigilia klasowa to świetny moment, aby w atmosferze wzajemnej życzliwości, przy dźwiękach znanych i lubianych kolęd oraz wspólnym posiłku wprowadzić wszystkich w magiczny świat Świąt Bożego Narodzenia. W naszej klasie Wigilia rozpoczęła się w piątek 17 grudnia o godz.12:50. W świąteczną atmosferę wprowadziły nas życzenia składane podczas łamania się opłatkiem. Zgodnie z tradycją na wigilijnym stole znalazł się opłatek, sianko, stroik oraz pierniczki i inne słodkości przygotowane przez uczniów. Na wszystkich twarzach gościł uśmiech i zadowolenie.

Wesołych Świąt i magicznego Nowego Roku !    Składa wszystkim klasa 8c wraz z wychowawcą