Życzenia od Samorządu Uczniowskiego

Z okazji inauguracji roku szkolnego 2022/2023 pragniemy złożyć Dyrekcji i drogim Nauczycielom, życzenia ogromu twórczej energii w pracy pedagogicznej i wychowawczej.

Niech Państwa zaangażowanie i profesjonalizm będą źródłem satysfakcji i spełnienia zawodowego.             Koleżankom i kolegom ze szkolnych ławek życzymy, aby ten rok był czasem samych pozytywnych wrażeń. Niech Wasze spotkanie z nauką, z intelektualną przygodą oraz z nowymi ludźmi zaowocuje indywidualnym rozwojem, a Wasze osiągnięcia na polu nauki godnie i chlubnie promują Was i naszą szkołę.

Powodzenia w nowym roku szkolnym!

Samorząd PSP nr 6 w Brzegu