TALENCIAKI

Drodzy Uczniowie i Rodzice!
Zachęcamy do udziału w akcji „Szkoły pełne Talentów”, której organizatorem jest Lidl. Robiąc zakupy w Lidlu za min. 50 zł (musi wśród zakupów pojawić się owoc lub warzywo), odbierzcie przy kasie kupon TALENCIAKA.

Następnie przekażcie go naszej szkole – wrzućcie TALENCIAKA do specjalnego żółtego pudełka (znajdziecie je m.in. na korytarzu szkolnym, w świetlicy) lub zeskanujcie kod QR z Talenciaka i wejdźcie na stronę szkoly.lidl.pl , aby przepisać kod alfanumeryczny.
Talenciaki możecie też przekazywać WYCHOWAWCOM, a oni umieszczą je w pudełku.

Pamiętajcie, że z akcji wyłączone są:
Napoje alkoholowe, w tym piwo
Wyroby tytoniowe, papierosy elektroniczne, pojemniki zapasowe lub rekwizyty tytoniowe
Produkty lecznicze
Preparaty do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmioty służące do karmienia niemowląt;
Karty Lidl (Karty prezentowe).

Akcja kończy się 13 listopada 2022 roku, dlatego nie zwlekajcie, weźcie udział w programie! Każdy kolejny Talenciak to szansa na nagrody dla szkoły. Więcej dowiecie się klikając w podane linki.