"Dzień na opak" kilka słów o koniach

Uczennice klasy 3C -Nina Kozak, Jagoda Kulawinek, Zuzanna Opioła, Lena Rosińska przeprowadziły zajęcia edukacyjne pt. "Konie to mój świat". Dziewczynki są miłośniczkami tych zwierząt i każdy wolny czas spędzają w stadninie, doskonaląc techniki jeździeckie i zajmując się pielęgnacją koni. Z wielkim zaangażowaniem opowiadały o ciekawostkach dotyczących karmienia oraz przekazały cenne wskazówki jak należy bezpiecznie zachować się w towarzystwie zwierząt, które potrafią bezbłędnie odczytać nastrój każdego człowieka. Uczennice zaprezentowały strój jeździecki oraz przedmioty do pielęgnacji koni. Pokazały dzieciom filmy z jazdy konnej oraz sesję zdjęciową, której są pomysłodawczyniami. Na koniec koleżanki i koledzy z klasy 3C wykonali piękną pracę plastyczną, delektując się przepysznymi ciasteczkami w kształcie koni.