RADOSNE OBCHODY MIKOŁAJEK W SZÓSTCE

Mikołajki w Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 w Brzegu

6 grudnia 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Brzegu to dzień wyjątkowy. Samorząd Uczniowski przygotował bowiem mnóstwo atrakcji dla całej naszej szkolnej społeczności.

Najstarsi uczniowie przebrali się za postacie związane z obchodami mikołajek. Był więc święty Mikołaj, pani Mikołajowa, elfy, diabły, aniołki oraz renifery. „Mikołajowa ekipa” wybrała się w odwiedziny przede wszystkim do najmłodszych dzieci, które zostały obdarowane słodkim poczęstunkiem.Dzieci miły możliwość zrobienia sobie zdjęcia ze świętym Mikołajem, co było dla nich nie lada atrakcją.

Tegoroczne obchody mikołajek z pewnością spodobały się wszystkim uczniom, którzy zapamiętają ten dzień na długo.