Wigilia w klasie 8b

21.12.2018 w naszej klasie obchodziliśmy spotkanie wigilijne. Młodzież pieknie przygotowała stół, na którym nie zabrakło świątecznych ozdób, słodyczy i opłatka. Ostatni raz zebraliśmy sie wokół symbolicznego stołu, wspólnie pomodliliśmy się, przeczytaliśmy fragment Ewangelii i podzieliliśmy sie opłatkiem. Ostatni raz czyniliśmy to w tym gronie, za rok nie bedzie już nas w tej klasie i szkole. Pewnie dlatego było miło i wzruszająco. Wszyscy tacy piękni, odświętni, uprzejmi. Gdzieś w głębi naszych serc odezwała sie nuta melancholii, że to już ostatni raz sobie życzymy - tak bezpośrednio, bo w myślach będziemy zawsze blisko siebie z życzliwością i dobrocią.

Chłopcy przynieśli innstrumenty muzyczne - Michał przecudnie grał na saksofonie, Filip zademonstrował nam moc trąbki, a Patryk troszkę poakompaniował na keyboardzie.

Wszystkim zaangażowanym i pomocnym w tym dniu dziękuję bardzo - wychowawczyni Magdalena Koralewska