ŚWIĄTECZNE WYSTĘPY 5A

5 i 6 grudnia 2018 roku odwiedziliśmy dzieci  z Publicznego Przedszkola nr 10 i Publicznego Przedszkola Integracyjnego nr 7.
Celem naszych wizyt była niespodzianka, która przygotowywaliśmy od kilku tygodni.  Zaprezentowaliśmy autorski układ choreograficzny do utworów: „All I Want For Christmas” oraz „Jingle Bells”. Taniec został wykonany w oryginalnych strojach. Dzięki staraniom mamy Oli (pani Joanny Pietras) dziewczynki zamieniły się w piękne elfy, a Antek został reniferem.
Po występie rozdaliśmy przedszkolakom cukierki i zaprosiliśmy dzieci do wspólnej zabawy. Był też czas na rozmowę i przytulanki.  Przedszkolaki chętnie i radośnie bawiły się z nami. Zarówno dzieci, jak ich Wychowawczynie wraz z Paniami Dyrektorkami wypowiedziały wiele miłych słów pod naszym adresem. Wszyscy byli pod wrażeniem naszego pomysłu i profesjonalnego wykonania.

20 grudnia 2018 udało nam się rozdać  maskotki, czekolady i batoniki najmłodszym dzieciom  z Centrum Administracyjnego  Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych „Szansa”. Radość obdarowywanych przez nas dzieci była dla nas super gwiazdkowym prezentem.