NOC W SZKOLE

Z piątku na sobotę (17.05.2019r. - 18.05.2019r.) z inicjatywy uczniów będących w Radzie SU odbyła się pierwsza edycja imprezy integracyjnej "Noc w szkole".

Podczas „Nocy w szkole” mogliśmy doświadczyć, że szkoła nie musi się kojarzyć tylko z nauką, ale również z dobrą zabawą i ciekawymi doświadczeniami. Swoją nocną przygodę w szkole rozpoczęliśmy tańcami na dużej sali gimnastycznej. Najpierw zatańczyliśmy poloneza, następnie bawiliśmy się w takt ulubionych rytmów; nocne disco zakończyliśmy "belgijką". Po dyskotece zjedliśmy przygotowany wcześniej prowiant. Gdy spożyliśmy posiłek, rozpoczęły się przygotowania do seansu filmowego. Wspólnie zdecydowaliśmy jakie filmy będziemy oglądać. Jednak nie wszyscy wybrali się do "nocnego kina". Nie zabrakło też zabaw sportowych i pogawędek w półmroku. Śmiechom nie było końca. Nie da się ukryć, że zabawy i gawędy zajęły większość nocy, jednak sen na materacach w sali do gimnastyki korekcyjnej był także dla nas dużą frajdą. Rano rozpoczęło się wielkie sprzątanie, po którym opuściliśmy szkołę o godzinie 7.00. Opiekę nad nami w czasie "Nocy w szkole" sprawowali nauczyciele: Mariola Mesjasz i Witold Linard, którym pragniemy serdecznie podziękować za cierpliwość i wyrozumiałość.