Nagrody i wyróżnienia PCK

Bieżący rok szkolny obfitował w osiągnięcia uczniów w konkursach i akcjach organizowanych przy współpracy z PCK.

Oto kolejni nagrodzeni i wyróżnieni:

Rejonowy konkurs poetycki " Polski Czerwony Krzyż od 100 lat wszędzie dla wszystkich"

Nagrody główne zdobyły w swoich kategoriach:

• AMELIA BONAR z kl. 4F
  • EMILIA WIECZOREK z kl. 8D

Ich wiersze możecie przeczytać w załączonych plikach.

Rejonowy konkurs plastyczny "Wielkanoc z PCK"

Wyróżnienia:

• NINA OWCZAR kl. 1C
  • LENA BUCZKIEWICZ kl. 1C
  • OLA LECH kl. 2D
  • NATALIA KLIMEK kl. 3B
  • ZUZIA JANKOWSKA kl. 8B

Akcja „Gorączka Złota” polegająca na zbiórce monet: 1, 2 i 5 groszy przeznaczonych na wypoczynek letni dla dzieci z najuboższych rodzin. Dyplom za zebranie największej ilości groszy zdobył  JAKUB CZERNICKI z kl. 3B

Na wyróżnienia zasługują również dziewczęta z klasy 6B, które pod opieką pani Elżbiety Rapacz wzorowo przeprowadziły zbiórkę, policzyły monety i napisały sprawozdanie.

Wolontariat PCK

Nasi starsi uczniowie z klas 7 i 8 oraz 3 gimnazjum (40 uczniów) bardzo chętnie brali udział w kwestach ulicznych i innych akcjach na rzecz PCK. Na szczególne wyróżnienie zasługują: ZUZIA JANKOWSKA i ANIA SOCHA z klasy 8B, które podczas wszystkich kwest ulicznych zebrały najwięcej pieniędzy do puszek na rzecz potrzebujących.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom

za zaangażowanie w akcjach i konkursach PCK

Życzymy udanych wakacji UśmiechUśmiechUśmiech