Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Wczoraj, 19 czerwca, zakończył się rok szkolny. Wszyscy czekaliśmy na to wydarzenie z utęsknieniem.

W czasie oficjalnej części uroczystości połowa naszej klasy otrzymała z rąk p. dyrektor Anny Krokosz i p. dyr. Dariusza Ilów nagrody książkowe za świadectwa,  z wymarzonym przez uczniów, czerwonym paskiem. Ich rodzicom wręczono listy gratulacyjne. Imprezę uświetnił popis taneczny dziewcząt z klas 4b i 4c, nagrodzony rzęsistymi brawami. Druga część uroczystości odbyła się w sali 22c. Wychowawca rozdał dzieciom świadectwa oraz dyplomy-wyróżnienia za udział w konkursie plastycznym PCK. Wszyscy życzyli sobie bezpiecznych, udanych wakacji oraz pozowali do wspólnego klasowego zdjęcia.

Ps. Wychowawca składa serdeczne podziękowania Rodzicom oraz swoim wychowankom za wszelkie przejawy życzliwości oraz wspaniale układającą się współpracę w zakończonym roku szkolnym. Do zobaczenia we wrześniu!