MY STORY - LEON W KĄCIKU POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH

Cześć mam na imię Leon i jestem uczniem PSP nr 6 w Brzegu. Mam dopiero 11 lat, ale już od dawna wiem, co chciałbym robić w przyszłości.

Mój przepis na życie = muzyka i język angielski.

W wieku siedmiu lat rozpocząłem swoją przygodę z muzyką w PSM I stopnia w Brzegu. Obecnie uczęszczam do czwartej klasy fortepianu.

Chodząc do dwóch szkół, mam dwa razy więcej nauki i dużo więcej zadań domowych. Choć czasami jest ciężko nie poddaję się, bo kocham to, co robię.

Bardzo lubię grać na fortepianie, koncertować w pięknych miejscach, brać udział w konkursach, gdzie mogę posłuchać innych pasjonatów muzyki. Grałem już na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu, Szkole Muzycznej w Opolu, Nysie. Obecnie przygotowuję się do Konkursu Międzynarodowego, który odbędzie się w przyszłym roku. Bach, Chopin, Heandel, Schumann, Rowley to kompozytorzy bliscy mojemu sercu. W wolnym czasie gram również utwory nowoczesnych wykonawców.

Od tego roku moja młodsza siostra również uczy się w szkole muzycznej, dlatego ćwiczy, podobnie jak ja. Razem koncertujemy na cztery ręce, ale gramy też solo i to jest extra Uśmiech