KĄCIK POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH

inicjatywy Rady Samorządu Uczniowskiego powstał w naszej szkole

Kącik Pozytywnie Zakręconych.

Zapraszamy do niego wszystkich zainteresowanych uczniów i rodziców, którzy chcą podzielić się swoją twórczością z różnych dziedzin: rysunku, malarstwa, fotografii, ciekawych prac ręcznych np. szydełkowych, origami, rzeźby, makiet, modeli, własnej poezji, kompozycji muzycznych i innych.

Prosimy o zgłaszanie się do Rady Samorządu Uczniowskiego, a my zorganizujemy wystawy, wernisaże, koncerty, pokazy i inne formy prezentacji waszej twórczości.

Ogłaszamy też konkurs na najciekawsze logo Kącika Pozytywnie Zakręconych.

Pierwszą wystawę autorskich prac plastycznych, przygotowała Julia z klasy czwartej, która tak napisała o sobie:

"Moją pasją jest rysowanie. Rysuję w każdej wolnej chwili, zazwyczaj jest to czas po spędzonych lekcjach lub przed odrabianiem zadań domowych. Na moich rysunkach pojawiają się twarze. Lubię pokazywać detale, bo każdy człowiek jest inny. Kocham zwierzęta, dlatego również bardzo często można je odnaleźć w moich pracach. Kiedy dorosnę, chciałabym założyć schronisko dla bezdomnych zwierząt".

Zapraszamy do obejrzenia prac Julii.