kadra
Wykaz nauczycieli zatrudnionych
w Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Brzegu
Lp. |
imię i nazwisko |
przedmiot |
1. |
mgr Anna Krokosz |
Dyrektor, matematyka |
2. |
mgr Ewa Stefanowicz |
Wicedyrektor, nauczyciel rewalidacji |
3. |
mgr Dariusz Ilów |
Wicedyrektor, wychowanie fizyczne |
4. |
mgr Dorota Wyrzykowska |
Koordynator ds. szkolnych, język polski |
5. |
mgr Joanna Miarecka |
edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel rewalidacji |
6. |
mgr Małgorzata Basa |
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy, |
7. |
mgr Dorota Bochenek |
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy |
8. |
mgr Elżbieta Krzciuk |
edukacja wczesnoszkolna |
9. |
mgr Elżbieta Lemieszewska |
edukacja wczesnoszkolna |
10. |
mgr Anna Skarbek-Skulska |
edukacja wczesnoszkolna |
11. |
mgr Jadwiga Śliszewicz |
edukacja wczesnoszkolna |
12. |
mgr Anna Kaśków |
edukacja wczesnoszkolna, zaj. komputerowe |
13. |
mgr Beata Wiland |
edukacja wczesnoszkolna, przyroda, nauczyciel rewalidacji |
14. |
mgr Anna Nowacka |
edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel rewalidacji |
15. |
mgr Iwona Redka |
edukacja wczesnoszkolna |
16. |
mgr Żaneta Wiśniewska |
edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel rewalidacji |
17. |
mgr Aleksandra Kamińska - Niziołek |
edukacja wczesnoszkolna |
18. |
mgr Olimpia Kroczak - Kula |
nauczyciel specjalista, wychowawca świetlicy |
19. |
mgr Małgorzata Kunicka |
nauczyciel specjalista, nauczyciel rewalidacji |
20. |
mgr Anna Nurek |
wychowawca świetlicy |
21. |
mgr Diana Kruczkowska |
wychowawca świetlicy |
22. |
mgr Kornelia, Patrycja Kulnicz |
nauczyciel specjalista, nauczyciel rewalidacji |
23. |
mgr Sabina Gajda-Pszeniczka |
nauczyciel specjalista, wychowawca świetlicy |
24. |
mgr Grażyna Sochacka |
nauczyciel specjalista |
25. |
mgr Aneta Żebrowska |
nauczyciel specjalista, nauczyciel rewalidacji |
26. |
mgr Diana Wołoszyn |
wychowawca świetlicy |
27. |
mgr Aleksandra Krzewińska |
wychowawca świetlicy |
28. |
mgr Magdalena Skibińska - Waniek |
wychowawca świetlicy |
29. |
mgr Jacek Kosztowniak |
oligofrenopedagog |
30. |
mgr Anna Wanat |
nauczyciel specjalista, nauczyciel rewalidacji |
31. |
mgr Agnieszka Szpytko |
nauczyciel specjalista, nauczyciel rewalidacji |
32 |
mgr Irena Syrico |
język polski, historia |
33. |
mgr Joanna Żołyńska-Janczyk |
bibliotekarz |
34. |
mgr Aleksandra Korczyńska-Mączka |
pedagog szkolny, doradca zawodowy |
35. |
mgr Magdalena Rybacka |
pedagog szkolny |
36. |
mgr Joanna Bonar |
psycholog szkolny |
37. |
mgr Magdalena Koralewska |
język polski |
38. |
mgr Adriana Puzyniak |
język polski |
39. |
mgr Urszula Szczucka |
język polski |
40. |
mgr Małgorzata Węgrzynowska |
język polski |
41. |
mgr Iwona Waszczykowska |
logopeda |
42. |
mgr Łukasz Milewski |
historia |
43. |
dr Witold Linard |
historia, WOS |
44. |
mgr Marcin Kozik |
historia, WOS, EDB |
45. |
mgr Iwona Cyprych |
matematyka |
46. |
mgr Ewa Stromich-Lenkiewicz |
matematyka, chemia |
47. |
mgr Karina Dobrasiak |
matematyka |
48. |
mgr Joanna Antkowiak |
matematyka, fizyka |
49. |
mgr Wioletta Perkowska |
matematyka, informatyka |
50. |
mgr Alicja Kruczkowska |
fizyka, nauczyciel rewalidacji |
51. |
mgr Anna Kapuścińska-Pieleszek |
chemia, biologia |
52. |
mgr Magdalena Tabiszewska |
chemia |
53. |
mgr Wiesława Byczkowska |
biologia, przyroda |
54. |
mg Barbara Przybysz |
przyroda, geografia |
55. |
mgr Monika Adamus |
język angielski, wychowawca świetlicy |
56. |
mgr Lucyna Górka |
język angielski |
57. |
inż. Piotr Szewczuk |
język angielski |
58. |
mgr Wioletta Łukiewicz |
język angielski |
59. |
mgr Marta Bartoszewska |
język angielski |
60. |
mgr Monika Okoń |
język angielski |
61. |
mgr Anna Mielnik |
język angielski, fizyka |
62. |
mgr Katarzyna Weber - Jania |
język niemiecki |
63. |
mgr Anita Zielińska |
język niemiecki |
64. |
mgr Monika Kolanowska |
informatyka, język angielski, zaj. komputerowe |
65. |
mgr Ryszard Miszkiewicz |
informatyka |
66. |
mgr Paweł Mruklik |
zaj. techniczne, zaj. komputerowe |
67. |
mgr Marzena Onisk |
plastyka |
68. |
mgr Honorata Rodobolska |
muzyka, bibliotekarz |
69. |
mgr Jolanta Budzowska |
wychowanie fizyczne |
70. |
mg Krzysztof Golda |
wychowanie fizyczne |
71. |
mgr Anita Golda |
wychowanie fizyczne |
72. |
mgr Jacek Krzciuk |
wychowanie fizyczne |
73. |
mgr Zbigniew Marzec |
wychowanie fizyczne |
74. |
mgr Robert Nowakowski |
wychowanie fizyczne |
75. |
mgr Miłosz Terlecki |
wychowanie fizyczne |
76. |
mgr Marzena Wionczek |
wychowanie fizyczne |
77. |
mgr Dariusz Żak |
wychowanie fizyczne |
78. |
mgr Magdalena Jasińska |
wychowanie fizyczne |
79. |
ks. Mateusz Smaza |
religia |
80. |
mgr Mariola Mesjasz-Walas |
religia, edukacja wczesnoszkolna, logopeda |
81. |
mgr Elżbieta Rapacz |
religia |
82. |
mgr Elżbieta Wacławik |
religia, logopeda |
83. |
mgr Anna Antonowicz |
religia, wychowawca świetlicy |
84. |
mgr Grażyna Gąsior |
logopeda |
85. |
mgr Małgorzata Heflich |
biologia |
86. |
mgr Beata Lewińska |
logopeda |
87. |
mgr Aleksandra Sokołowska |
biologia |
88. |
mgr Agata Wojtachnio |
biologia |
Informacje o artykule
Tytuł dokumentu: | kadra |
---|---|
Data utworzenia: | 2018-03-11 |
Załączniki: | Brak załączników |
Osoba sporządzająca dokument: | |
Osoba wprowadzająca dokument: | Administrator |
Dokument wyświetlono: | 5606 |
Rejestr zmian: |