Gabinety stomatologiczne w szkołach otwarte także w wakacje !

Szanowni Rodzice,

Rok szkolny 2020/2021 przebiegł głównie w formie nauki zdalnej, która wiązała się z ograniczonym dostępem do świadczeń medycznych, w tym korzystaniem z opieki stomatologicznej.

Przychodnia Stomatologiczna DONI COR, która współpracuje z Publiczną Szkołą Podstawową nr 6 im. T. Kościuszki w ramach rządowego programu „Poprawa dostępności do świadczeń stomatologicznych dla dzieci i młodzieży w szkołach”, w trosce o zdrowie Państwa dzieci, w okresie wakacyjnym  oferuje bezpłatne usługi w zakresie opieki stomatologicznej dzieci i młodzieży objętych programem. Wizyty stomatologiczne realizowane są w środy, czwartki i piątki w godzinach 9:00 - 17:00 w Przychodni Stomatologicznej DONI COR przy ul. Kamiennej 4, po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.

Numer kontaktowy:  733 859 111 dostępny w dniach środa, czwartek, piątek.

dyrektor szkoły

Anna Krokosz