WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY O JANIE PAWLE II

W maju  br. została przeprowadzona Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II. Jej celem było pogłębianie wiedzy o życiu i posłudze papieskiej Jana Pawła II wśród młodzieży szkolnej.

Pragniemy serdecznie podziękować rodzicom oraz uczniom naszej szkoły za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu olimpiady on-line.

W kategorii 1 – klasy 4-6, brało udział 1402 uczniów z całej Polski.

Z naszej szkoły byli to: Oliwia Urbanek, Kaja Kopyt, Grażyna Guziak, Krzysztof Michalak, Wojciech Wieczorek, Jan Dyrcz, Kinga Świtała, Julian Piecuch, Oliwia Chudzik, Paweł Klimek, Szczepan Górka, Dominik Orzechowski, Victoria Wróblewska, Maksymilian Tkotz, Patryk Kopij.

W kategorii 2 – klasy 7-8, brało udział 879 uczniów z całego kraju.

Z naszej szkoły byli to: Jacek Wróbel, Grzegorz Jarosz, Wiktoria Dereń, Tomasz Husar, Kacper Bujak, Magdalena Koziołek,  Maja Listowska, Piotr Mruklik, Ida Bogdańska, Kacper Skwarczyński, Jan Guziak, Anna Barcewicz, Anna Pich, Marcel Czyżycki, Michał Konarski.

W kategorii 1 najwyższy wynik i 18 miejsce w Polsce zajęła Oliwia Urbanek.

W kategorii 2 najwyższy wynik i 14 miejsce w Polsce, a także tytuł laureata uzyskał Jacek Wróbel.

Wszyscy uczniowie zaprezentowali naszą szkołę  na wysokim poziomie i za udział w Olimpiadzie otrzymują dyplomy uznania.

Gratulujemy!