WRĘCZENIE NAGRÓD W KONKURSIE PLASTYCZNYM PT. „OBIEG WODY W PRZYRODZIE”

5 maja br. odbyło się w naszej szkole uroczyste wręczenie nagród w niezwykłym konkursie plastycznym pt. ”Obieg wody w przyrodzie”, który zorganizowano w szkole we współpracy z Nadleśnictwem Brzeg oraz  brzeskim Oddziałem Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej.

Fundatorem nagród był dyrektor ww. instytucji Pan Janusz Bańkowski. Przypomnijmy, że wśród celów przyświecających temu przedsięwzięciu znalazły się przede wszystkim  popularyzacja wśród dzieci i młodzieży problematyki związanej z potrzebą ochrony środowiska wodnego i efektywnego wykorzystania jego zasobów.

Wcześniej ogłosiliśmy wyniki, a dziś nadszedł czas na rozdanie nagród, dyplomów i oczywiście pamiątkowe zdjęcia. Gratulujemy zwycięzcom. Oto oni:

Kategoria klas IV –V

1 miejsce – Lena Malinowska