4a w Wojewódzkim Półfinale!

Chłopcy i dziewczęta z klasy 4a reprezentowali naszą szkołę w Mistrzostwach Powiatu Brzeskiego Szkół Podstawowych w Dwa Ognie. Zawody odbyły się 19 listopada w Lubszy. Podobnie jak na Mistrzostwach Brzegu chłopcy rozegrali  bardzo dobre zawody wygrywając wszystkie mecze. Pokonali kolejno  PSP 1 Grodków 19 - 8 oraz ZSP Czepielowice 16 - 7. Zwycięstwo zapewniło nam awans do kolejnego etapu rozgrywek : Wojewódzkiego Półfinału w Dwa Ognie.  Dziewczęta, również uzyskały awans do Półfinału Wojewódzkiego z 3 miejsca. Zawody zostaną rozegrane 30 listopada. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Skład PSP 6 : Karol Tomczyk, Bartosz Krajanowski, Karol Sikora, Mateusz Marzec, Julian Żarnowiec, Piotr Chmielewski, Antoni Pawluk, Aleksander Lotko, Oliwier Chudzik, Jakub Dudzik. Trener Zbigniew Marzec

Skład dziewcząt: Wiktoria Piotrowiak, Hanna Lotko, Emilia Haręza, Milena Kaminska, Hanna Mrozek, Matylda Litwin, Alicja Sekutowska, Anna Rzeszut, Michalina Mordal, Alicja Wojciechowska, Tatiana Żak