Mikołajkowy Turniej Sportowy

5.12.2018 r. uczniowie z klasy I c i II b pod opieką Grażyny Sochackiej i Doroty Bochenek wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Sportowym pod hasłem „Mikołaje są wśród nas”. Celem turnieju było nie tylko wprowadzenie dzieci w świąteczny nastrój, ale także promowanie zdrowego stylu życia i aktywności ruchowej. Do współudziału w zabawie i rozgrywkach sportowych zostali zaproszeni przedszkolacy z Publicznego Przedszkola nr 10, którzy licznie przybyli pod opieką swoich wychowawczyń i pani dyrektor Iwony Makarewicz. W tym dniu w godzinach popołudniowych odbył się również turniej dla rodziców, gdzie zespoły rywalizowały w 10 konkurencjach. Sportowe zmagania podzielone były na trzy kategorie: zawodnicy mogli wystąpić indywidualnie, zespołowo lub w parach. Zaplanowane konkurencje  wymagały nie tylko wysiłku, ale również odwagi, zręczności i wytrzymałości. Podczas turnieju panowała  wesoła  atmosfera, wszystkim dopisywały humory, a uczestnicy wykazali się niesamowitym duchem walki. Nie było przegranych, bo świetna, wspólna zabawa pozwoliła zintegrować przedszkolaków, uczniów i  rodziców. Pamiątkowe dyplomy i słodycze od Mikołaja otrzymał każdy zawodnik – niezależnie od uzyskanych wyników. Po Mikołajkowym Turnieju Sportowym przyszedł czas na wizytę Mikołaja i rozdanie wyczekiwanych paczek. Dziękujemy rodzicom, za tak liczny udział w turnieju oraz p. Dianie Wołoszyn za pomoc w organizacji mikołajkowego spotkania.