Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Brzegu

Nasze sukcesy

Osiągnięcia uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Brzegu rok szkolny 2017/2018 I okres

 

lp. Imię i nazwisko ucznia klasa Nazwa konkursu Osiągnięcia Imię i nazwisko nauczyciela
1.

 

 

Mateusz Malinowski 1d

 

 

 

Konkurs Recytatorski

Poezji Lwowskiej i Kresowej

III miejsce – etap miejski

 

 

 

 

Jadwiga Śliszewicz

 

 

2. Alina Wasiel 3a

 

 

Wojewódzki Konkurs Poezji Patriotycznej i Religijnej wyróżnienie Anna Skarbek- Skulska
3.

 

 

Hanna Dancewicz 3e

 

 

Konkurs Recytatorski

Poezji Lwowskiej i Kresowej

II miejsce – etap miejski

 

Beata Porochońska

 

4. Amelia Bonar 3e

 

 

Wojewódzki

Konkurs Poezji Patriotycznej i Religijnej

wyróżnienie  specjalne Beata Porochońska

 

 

5.

 

 

 

Oskar Malatyński

 

 

 

 

3f

 

 

 

 

Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego Szkół Podstawowych w szachach drużynowych II miejsce – etap miejski

 

 

 

Grażyna Sochacka

 

 

 

6.

 

 

 

 

 

Julia Pilarczyk

7d

 

 

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla uczniów szkół podstawowych  II miejsce – etap miejski

kwalifikacja do finału wojewódzkiego

Adriana Puzyniak
7. Maja Górka 7d

 

 

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla uczniów szkół podstawowych II miejsce – etap miejski

 

kwalifikacja do finału wojewódzkiego

Adriana Puzyniak
8. Oliwia Smaglińska

 

 

 

7d

 

 

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla uczniów szkół podstawowych III miejsce – etap wojewódzki

kwalifikacja do finału wojewódzkiego

Adriana Puzyniak
9.

 

 

 

Kinga Szambelan

 

 

 

 

7d

 

 

 

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla uczniów szkół podstawowych IV miejsce – etap miejski

kwalifikacja do finału wojewódzkiego

Adriana Puzyniak
10. Zofia Stępień 7c

 

 

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla uczniów szkół podstawowych

 

V miejsce – etap

miejski kwalifikacja do finału wojewódzkiego

Małgorzata Węgrzynowska
11. Amelia Grabowska 4d

 

Wojewódzki Konkurs Poezji Patriotycznej i Religijnej III miejsce – etap wojewódzki Dorota Wyrzykowska
12. Paulina Fronckiewicz 7c

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych II miejsce – etap

miejski kwalifikacja do finału wojewódzkiego

 

Anna Mielnik
13. Zofia Stępień 7c

 

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych I miejsce – etap 

miejski

Iwona Cyprych
14. Zofia Stępień 7c

 

 

Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK I miejsce – etap

rejonowy

Barbara Przybysz
15.

 

 

Agnieszka Onisk

 

 

IIId

 

 

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla uczniów gimnazjum IX miejsce – etap wojewódzki

I miejsce – etap

miejski

 

Urszula Szczucka
16. Ewa Zając IIIc Konkurs Jednego Poety

 

wyróżnienie – etap

wojewódzki

Urszula Szczucka
17. Gabriela Zachwiej IIa Konkurs Ortograficzny

dla uczniów gimnazjum

tytuł

ORTOMISTRZA etap miejski

Irena Syrico
18. Ewa Zając IIIc Wojewódzki Konkurs Poezji Patriotycznej i Religijnej III miejsce – etap wojewódzki Elżbieta Wacławik
19. Ewa Zając IIIc Konkurs Recytatorski

Poezji Lwowskiej i Kresowej

II miejsce – etap 

miejski

Elżbieta Wacławik
20. Agnieszka Onisk

 

 

 

 

IIId

 

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum I miejsce – etap

miejski kwalifikacja do finału wojewódzkiego

 

Monika Kolanowska
21. Agnieszka Onisk IIId Wojewódzki Konkurs Biologiczny I miejsce – etap 

miejski kwalifikacja do finału wojewódzkiego

Wiesława Byczkowska
22. Agnieszka Onisk IIId Wojewódzki Konkurs Chemiczny IV miejsce – etap 

miejski

Ewa Stromich – Lenkiewicz
23. Adam Pasierski IIIa Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów

gimnazjum

II miejsce – etap

miejski

 

Barbara Wąsiel
24. Agnieszka Onisk IIId Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów

gimnazjum

 

III miejsce – etap

miejski

 

Ewa Stromich – Lenkiewicz
25. Julia Mazurkiewicz IIc Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów

gimnazjum

III miejsce – etap 

miejski

 

Barbara Wąsiel
26. Julia Mazurkiewicz IIc Wojewódzki Konkurs Geograficzny I miejsce – etap

miejski kwalifikacja do finału wojewódzkiego

Iwona Staszewska-Stępniak
27. Natalia Nowicka IIIc Wojewódzki Konkurs Geograficzny II miejsce – etap miejski Iwona Staszewska-Stępniak

Artykuły