Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Brzegu

klasa 6e

Dnia 8 marca ,w naszej klasie miało miejsce bardzo miłe wydarzenia.Chłopcy z okazji Dnia Kobiet  zaprosili dziewczynki do parku,gdzie na swieżym powietrzu przygotowali upominki i kwiaty dla dziewczynek.Zrobilismy pamiatkowe zdjecie,nasze spotkanie było bardzo miłe i wspolnie razem fajnie sie bawiliśmy na swiezym powietrzu.RZadko sie widujemy wiec takie spotkania sa dla nas bardzo cenne. Dziekujemy wszystkim za zaangazowanie i pomoc w organizacji spotkania.

 

Artykuły

 • Andrzejki

  Dnia 31 listopada klasa 5e,zorganizowała zabawy Andrzejkowe.Dziewczynki z klasy przygotowały wrózby i zabawy w których uczestniczyła cała klasa.W atmosferze smiechu i zabawy wywrózyliśmy sobie nasza przyszłośc.

  Czytaj Więcej o: Andrzejki
  Powiększ obraz: Andrzejki
 • 11listopada

  W dniu 10.11 o godz.11.11,klasa 5e brała udział we wspolnym odspiewaniu hymnu państwowego.Uczniowie mieli tez pogadanke o tym czym jest Niepodległości i dlaczego jest ona tak wazna w zyciu każdego człowieka.

  Czytaj Więcej o: 11listopada
 • Wycieczka szkolna

  Klasa 5e w dniach 23-24.09 była na wycieczce klasowej w Głuchołazach.W trakcie wycieczki udało nam sie zdobyc szczy Biskupiej Kopy,wejsc na wieże po polsko-czeskiej stronie.Braliśmy równiez udział w grze terenowej.W piatek 24.09 w drugim dniu wycieczki bylismy w Rosenau,dzie moglismy sie pobawic i zobaczyc ciekawych rzeczy.Wycieczka była ciekawa ,moglismy sie zintegrowac i wspolnie...

  Czytaj Więcej o: Wycieczka szkolna
 • Dzien Kobiet

  Dnia 8 marca ,w naszej klasie miało miejsce bardzo miłe wydarzenia.Chłopcy z okazji Dnia Kobiet  zaprosili dziewczynki do parku,gdzie na swieżym powietrzu przygotowali upominki i kwiaty dla dziewczynek.Zrobilismy pamiatkowe zdjecie,nasze spotkanie było bardzo miłe i wspolnie razem fajnie sie bawiliśmy na swiezym powietrzu.RZadko sie widujemy wiec takie spotkania sa dla nas bardzo...

  Czytaj Więcej o: Dzien Kobiet
 • Dzien Chlopca

  Dnia 30 wrzesnia klasa 4e,obchodziła Dzien Chlopaka.Dziewczynki z klasy przygotowaly dla chłopcow i zabawy w klasie.Dodatkowo dziewczynki przygotowały dla chlopcow tez drobne podarunki.To był bardzo miły dzien ,spedzony w przyjaznej ,radosnej atmosferze. Wszyskiego Najlepszego.

  Czytaj Więcej o: Dzien Chlopca