Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Brzegu

Kadra

Wykaz nauczycieli zatrudnionych

w Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Brzegu

 

 

Lp.

imię i nazwisko

przedmiot

1.

mgr Ewa Stefanowicz

edukacja wczesnoszkolna

2.

mgr Joanna  Miarecka

edukacja wczesnoszkolna

3.

mgr Małgorzata Basa

edukacja wczesnoszkolna

4.

mgr Dorota  Bochenek

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

5.

mgr Elżbieta  Krzciuk

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

6.

mgr Elżbieta  Lemieszewska

edukacja wczesnoszkolna

7.

mgr Beata Porochońska

edukacja wczesnoszkolna

8.

mgr Grażyna Sochacka

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

9.

mgr Anna Skarbek-Skulska

edukacja wczesnoszkolna

10.

mgr Jadwiga Śliszewicz

edukacja wczesnoszkolna

11.

mgr Anna Kaśków

edukacja wczesnoszkolna

12.

mgr Beata Wiland

edukacja wczesnoszkolna, przyroda

13.

mgr Anna Nowacka

edukacja wczesnoszkolna

14.

mgr Żaneta Wiśniewska-Kimel

edukacja wczesnoszkolna

15.

mgr Aleksandra Kamińska - Niziołek

edukacja wczesnoszkolna

16.

mgr Magdalena Skibińska - Waniek

edukacja wczesnoszkolna

17.

mgr Olimpia  Kroczak -  Kula

nauczyciel specjalista, wychowawca świetlicy

18.

mgr Małgorzata  Kunicka

nauczyciel specjalista, wychowawca świetlicy

19.

mgr Anna Nurek

wychowawca świetlicy

20.

mgr Diana Kruczkowska

wychowawca świetlicy

21.

mgr Kornelia, Patrycja Kulnicz

nauczyciel specjalista

22.

mgr Sabina  Gajda-Pszeniczka

nauczyciel specjalista, wychowawca świetlicy

23.

mgr Aneta Żebrowska

nauczyciel specjalista

24.

mgr Diana Wołoszyn

wychowawca świetlicy

25.

mgr Aleksandra Krzewińska

wychowawca świetlicy

26.

mgr Jacek  Kosztowniak

oligofrenopedagog

27.

mgr Anna Wanat

nauczyciel specjalista

28.

mgr Magdalena Załugowicz - Mosoń

tyflopedagog

29.

mgr Maria  Sztukowska

bibliotekarz, wychowawca świetlicy

30.

mgr Joanna Żołyńska-Janczyk

bibliotekarz

31.

mgr Aleksandra Korczyńska-Mączka

pedagog szkolny

32.

mgr Magdalena Rybacka

pedagog szkolny

33.

mgr Jadwiga Jaraczewska - Żuchowska

psycholog szkolny

34.

mgr Dorota Wyrzykowska

język  polski

35.

mgr Magdalena Koralewska

język  polski

36.

mgr Adriana Puzyniak

język  polski

37.

mgr Urszula Szczucka

język  polski

38.

mgr Małgorzata Węgrzynowska

język  polski

39.

mgr Iwona Waszczykowska

logopeda

40.

mgr Łukasz Milewski

historia

41.

dr Witold  Linard

historia, WOS

42.

mgr Marcin Kozik

historia, WOS, EDB, doradca zawodowy

43.

mgr Anna Krokosz

matematyka

44.

mgr Jadwiga  Banasiuk

matematyka, chemia

45.

mgr Iwona  Cyprych

matematyka

46.

mgr Ewa Stromich-Lenkiewicz

matematyka, chemia

47.

mgr Barbara Wąsiel

matematyka

48.

mgr Joanna Krawczyk -Antkowiak

matematyka

49.

mgr Anna Zacharewicz

matematyka

50.

mgr Alicja  Kruczkowska

fizyka, technika

51.

mgr Wiesława  Byczkowska

biologia, przyroda

52.

mg Barbara Przybysz

przyroda, biologia, geografia

53.

mgr Iwona Staszewska-Stępniak

geografia, przyroda

54.

mgr Monika Adamus

język  angielski, wychowawca świetlicy

55.

mgr Lucyna Górka

język  angielski

56.

inż. Piotr Szewczuk

język  angielski                                 

57.

mgr Wioletta  Łukiewicz

język  angielski

58.

mgr Marta  Bartoszewska

język  angielski

59.

mgr Monika Okoń

język  angielski

60.

mgr Anna  Mielnik

język  angielski, fizyka

61

mgr Maria Rezmer

język niemiecki

62.

mgr Anita Zielińska

język niemiecki, język  angielski

63.

mgr  Monika Kolanowska

informatyka, język angielski, zaj. komputerowe

64.

mgr Adam  Oleszko

informatyka

65.

mgr Paweł  Mruklik

zaj. techniczne, zaj. komputerowe, informatyka

66.

mgr Marzena  Onisk

plastyka, technika

67.

mgr Honorata Rodobolska

muzyka

68.

mgr Dariusz  Ilów

wychowanie fizyczne

69.

mgr Jolanta  Budzowska

wychowanie fizyczne

70.

mg Krzysztof Golda

wychowanie fizyczne

71.

mgr Anita Golda

wychowanie fizyczne

72.

mgr Jacek  Krzciuk

wychowanie fizyczne

73.

 mgr Zbigniew Marzec

wychowanie fizyczne

74.

mgr Robert  Nowakowski

wychowanie fizyczne

75.

mgr Miłosz Terlecki

wychowanie fizyczne

76.

mgr Marzena Wionczek

wychowanie fizyczne

77.

mgr Dariusz Żak

wychowanie fizyczne

78.

mgr Magdalena Jasińska

wychowanie fizyczne

79.

mgr Jacek Zawadzki

wychowanie fizyczne

80.

ks. Wojciech Sulima

religia

81.

mgr Mariola Mesjasz-Walas

religia

82.

mgr Elżbieta Rapacz

religia

83.

mgr Elżbieta Wacławik

religia

84.

mgr Anna Antonowicz

religia, wychowawca świetlicy

85.

mgr Martyna Wójcik

nauczyciel specjalista